O mnie

Img

Z zawodu  jestem  położną,  z  wyboru  i  pasji  promotorem  zdrowia.

Ponad piętnaście lat temu weszłam na drogę zdrowego stylu życia i profilaktyka zdrowia oparta na medycynie naturalnej stała się moją pasją. Odkąd pamiętam fascynował mnie wpływ tego co jemy na samopoczucie i zdrowie. Przez zmiany w odżywianiu i inspirację pomagam ludziom odzyskać apetyt na zdrowie i radość z życia. Wierna jestem filozofii,której myślą przewodnią jest poszukiwanie i wprowadzenie trafionych rozwiązań wspierających funkcjonowanie organizmu.

Kursy i szkolenia

Ustawicznie się dokształcam aby jeszcze skuteczniej i zgodnie ze sztuką wykorzystywać wspieranie naturalnych mechanizmów regeneracji organizmu łącząc te techniki stosowane od tysięcy lat z nowoczesnymi zaleceniami dietetycznymi. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach specjalistycznych obejmujących żywienie w różnych jednostkach chorobowych, dietocoaching, technikach fizjoterapeutycznych, dietetyki chińskiej, fitoterapii , naturoterapii, masażu, medycyny mitochondrialnej, (Akupunktura w trakcie).

Szkolenia związane z pracą zawodową

Po wieloletniej pracy w oddziale szpitalnym postanowiłam zająć się medycyną naturalną widząc w niej wspaniałe uzupełnienie. Działania moje mają charakter pomocniczy i wspierający. Zdobyta wiedza w pracy zawodowej jest baza wyjściową do rozwijania moich zainteresowań.